medewerkers

De Spil vzw - H. Spilleboutdreef 1 - 8800 Roeselare
info en ticketreservatie 051-265.700
info@despil.be
ondernemingsnummer0452.888.644 RPR

---

Algemeen
Dirk Cornelis | directeur | 051-265.707 | dirk.cornelis@despil.be
Rob Rapol | boekhouder | rob.rapol@despil.be
Kathleen Vinckier | administratie | kathleen.vinckier@despil.be
Juta Werbrouck | administratie| juta.werbrouck@despil.be

Programmatie
Gwendolien Sabbe | programmator circus, internationaal straattheater en circusfestival de groote stooringe, digital arts en comedy | 051-265.705 | gwendolien.sabbe@despil.be
Bieke Demeester | programmator dans, tentoonstellingen en school- en familievoorstellingen | 051-265.706 | bieke.demeester@despil.be
Pieter Vandamme | programmator muziek | 051-265.702 | pieter.vandamme@despil.be
Annelies Vancraeynest | programmator theater, projecten en schoolvoorstellingen 12+ (bram.vandeghinste@despil.be)| | 051-265.700 |annelies.vancraeynest@despil.be 
Els Coppens  | administratie en ondersteuning programmatie| 051-265.701 | els.coppens@despil.be

Communicatie - pers & promotie - publiekswerking / educatie
Stefanie da Silva Lemos | communicatie | 051-265.708 | stefanie@despil.be
Greet Pattyn | grafische vormgeving en communicatie | greet.pattyn@despil.be
Margriet Huyghe | educatief medewerker - inschrijvingen schoolvoorstellingen  - publiekswerking | margriet.huyghe@despil.be 

Sandra De Cock | administratie en ondersteuning promotie | sandra.decock@despil.be
Kasper Verhelst| sociaal-artistieke projecten / de tuin der lusten | publiekswerking | kasper.verhelst@despil.be 

Productie / planning
Wim Bagein | productieverantwoordelijke / zaalhuur |051-265.704 | wim.bagein@despil.be
Griet d’Autry | administratie - ondersteuning productie| 051-265.703 | griet.dautry@despil.be
Heidi Feys| administratie en contact jobstudenten | heidi.feys@despil.be

Techniek
Sebastiaan Boucquey | hoofd techniek / infrastructuur| sebastiaan.boucquey@despil.be
theatertechnici: Heiki Schelpe, Jonas Verstraete, Dieter Declercq, Kurt Termote, Bram Vandeghinste, Pieter Vanallemeersch, Vincent Ostyn, Andy Vermeersch

Schoonmaak
Heidi Feys, Anja Leyn, Fatima Chergui, Marleen Vansevenant, Yaize Bekaert en Yoyce Makdonald